Connect with us

stoplekto

Η εκπομπή «Νέα Δυτικής Αττικής»(Νούμερο 30- video)

Published

on

Παρακολουθήστε την εκπομπή του Φώτη Περιφάνη «Νέα Δυτικής Αττικής», με πλούσιο ρεπορτάζ γύρω από το ποδόσφαιρο της ΕΠΣΔΑ. Το τρίτο ημίχρονο με δηλώσεις από τους πρωταγωνιστές του τελικού του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ ανάμεσα στον Ηρακλή Ελευσίνας και τον Ασπρόπυργο.

Σε εορταστική διάθεση, καλεσμένοι τα «κανόνια» της Α’ Κατηγορίας Γιώργος Τσιγγόπουλος και Λευτέρης Μάκρας. Πάντα μέσω της διαδικτυακής συχνότητας Nfstudiosportstv1.

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE