Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Η Λυκόβρυση φρέναρε τον ΓΣ Αργυρούπολης (0-0)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/09/likovrisi-enarix-e1671352500792.jpg)
Ισόπαλο χωρίς τέρματα έληξε το παιχνίδι της Λυκόβρυσης με τον ΓΣ Αργυρούπολης.
Οι γηπεδούχοι πήραν σημαντικό βαθμό και μάλιστα θα μπορούσαν να πάρουν και τη νίκη, φτάνοντας τους 8 βαθμούς. Αντίθετα, οι φιλοξενούμενοι δεν δικαιολόγησαν την βαθμολογική τους θέση και έχουν πλέον 17 βαθμούς, υποχωρώντας στην 2η θέση.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ: Αγγελάκης, Μιγκάκης, Γαλακτίδης, Σουλιώτης, Τζένης, Καβαλάρης, Σχίζας, Τασιούδης, Χρυσογονίδης, Πετράκης, Μπεζάνης (72′ Παπαχρήστου)
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Τσιτσίλιας, Κωστάκης, Μπιζίνης, Γιαννίκος, Ασημάκης, Γοργάκης (58′ Ζυγούρης), Χρήστου, Λεβέντης, Καραγκιουλές (46′ Τσάκαλος), Χριστογιάννης (46′ Μπάκαλης), Κωστόπουλος (89′ Μένταυλος).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)