Ε.Π.Σ.Π.
«Θωρακίζει» τα γκολπόστ με Τριανταφυλλίδη η Χαλκηδώνα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2014/10/xalkidona3-e1435172313770.jpg)
Ακόμα μια μεταγραφική επιτυχία για την Χαλκδόνα καθώς απέκτησε τον έμπειρο γκολκίπερ Τάσο Τριανταφυλλίδη, που αγωνιζόταν στην ΑΕ Περάματος. Ο παίκτης αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά τη νέα του ομάδα , ενώ θα πρέπει να σημειωθεί ότι έχει αγωνιστεί και στη Γ’ Εθνική με τη φανέλα του Περαμαϊκού.
Η ομάδα με τον Δημήτρη Γιαννούλη προπονητή αναμένεται να παρουσιαστεί πιο δυνατή την επερχόμενη σεζόν για μια καλύτερη πορεία.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login