Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων 2-2 (3-4) πεν.

Αντρίκια και παλικαρίσια πρόκριση για τον ΑΗΤΤΗΤΟ (αγωνίστηκε για 30′ συν την παράταση με 9 παίκτες) στην Ραφήνα που προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με 0 – 2 αλλά στο δεύτερο ημίχρονο ο διαιτητής του αγώνα έδωσε δύο αποβολές (55′ Τζανουλίνος και στο 60′ Ράγια) με αποτέλεσμα η ομάδα της Θύελλας να ισοφαρίσει σε 2 – 2..
Ο Αήττητος προηγήθηκε στο 17′ με τον Πλαβούκο για να κάνει το 0 – 2 με εύστοχο κτύπημα πέναλτι ο Άρης Πρέντι.
Μετά τις αποβολές η Θύελλα ισοφάρισε με τους : Μπουντάκη στο 62′ (μείωσε σε 1-2)
και ο Γεωργόπουλος έκανε το 2-2 στο 67′
Στην παράταση ο Αήττητος έδειξε δυνατός, άντεξε και πήρε παλικαρίσια πρόκριση στα πέναλτι με σκορ 3 – 4.

Διαιτητής ήταν ο Ανδρέας Βλάχος με βοηθούς τους Καραθανάση, Βιτσεντζάτο.

Θύελλα Ραφήνας: Πάντος, Τσάκωνας, Μανδύλης, Γεωργόπουλος, Φύτρος, Γεραγωτέλλης, Μπουντάκης, Ντόσκας, Παντελίδης, Δημητρίου, Ζέκιο.

Αήττητος Σπάτων:  Στεφανίδης, Ράγια, Ασλάνι, Σπίντζος, Στυλιανόπουλος, Τζανουλίνος, Ταμπάκης, Δακτυλίδης, Πρέντι Άρης, Πλαβούκος, Γκρόσιος.