Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.
Κάτσικας: “Καλύτεροι από τα Καλύβα”
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/08/IMG_0649-e1503934238126.jpg)
Ικανοποιημένος παρουσιάστηκε ο προπονητής του Αστέρα Βάρης Μιχάλης Κάτσικας μετά τη νίκη επί του ΠΑΟ Καλυβίων. Αυτό αποτυπώνεται από τη δήλωση που παραχώρησε όπου και τόνισε: “Ήταν μια δίκαιη νίκη η οποία έχει σημασία μεγάλη αφού επιτεύχθηκε απέναντι σε έναν δυνατό αντίπαλο. Είμαστε πολυ ευχαριστημένοι από την απόδοση και την εικόνα της ομάδας. Σημαντικό ότι πέτυχε γκολ στο ντεμπούτο του ο Σάμιος και πλέον ετοιμαζόμαστε για το ματς με την Τριγλία την Κυριακή”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login