A' Ε.Π.Σ.Α.
Κένταυρος Βριλησσίων- Διαγόρας 2-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/11/lavra-kentavros-vrilission.jpg)
Στο τελευταίο δεκάλεπτο λύγισε ο Κένταυρος Βριλησσίων τον υποβιβασμένο Διαγόρα με 2-0.
Πρωταγωνιστής των νικητών ο Μπότσγς που σημείωσε και τα δυο γκολ στο 82′ και στο 88′. Ο Κένταυρος είχε και δυο δοκάρια με τους Π. Καζάκο(38′) και Καπλάνη(65′).
Διαιτητές: Ζήσης, Μαχαίρας, Σύψας
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ: Κάρος, Κουλιούρης, Χατζηαναστασιάδης (71′ λ. τρ. Πουκαμισάς), Τούντας, Τσίπουρας, Κουτσουβέλης (78′ Γκούμας), Μανίκας, Καζάκος Α., Καζάκος Π. (46′ λ. τρ. Καπλάνης), Μπότσης, Νικολαΐδης
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: Στρουμπούλης (25′ λ. τρ. Μπαλίλα), Κωνσταντινίδης, Πλιάγκας (82′ λ. τρ. Τάσης Β.), Μαρτίνος, Τσιρδήμος, Αρβανιτάκης, Γονιδάκης (49′ λ. τρ. Τσέτσος), Παπανικολάου, Τάσης Ι., Κασάπης, Καλιδάς
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login