Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Και ο Βασ. Πατσιονίδης στη Ζωφριά- Συμφώνησε και ο Ράγγος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/10/Patsionidis-e1571866232547.jpg)
Μεταγραφικό ντεμαράζ στη Ζωφριά, που πεοσπαθεί την τελευταία βδομάδα των μεταγραφών να καλύψει το χαμένο έδαφος. Στην ομάδα ήρθαν ακόμη ο πολύπειρος Βασίλης Πατσιονίδης και ο δεξιός οπισθοφύλακας Βαγγέλης Ράγγος.
Αναλυτικά οι ανακοινώσεις του συλλόγου:
“Ο ΔΑΟ ΖΩΦΡΙΑΣ καλωσορίζει στην οικογένεια του τον ποδοσφαιριστή Βασίλη Πατσιονίδη, ο οποίος μπορεί να αγωνιστεί σε θέσεις της άμυνας και του κέντρου… Ο Βασίλης αποκτήθηκε με ελεύθερη μεταγραφή από τον Μανδραϊκό.
Του ευχόμαστε καλή χρονιά γεμάτη υγεία και επιτυχίες!!!
Ο ΔΑΟ ΖΩΦΡΙΑΣ καλωσορίζει στην οικογένεια του τον ποδοσφαιριστή Βαγγέλη Ράγγο, ο οποίος αγωνίζεται στη θέση του δεξιού μπακ. Ο Βαγγέλης αποκτήθηκε με ελεύθερη μεταγραφή από τον Εθνικό Πανοράματος. Του ευχόμαστε καλή χρονιά γεμάτη υγεία και επιτυχίες!!!”
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login