stoplekto
Και ο Β. Πατσιονίδης στη Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/08/patsionidis-Basilis.jpg)
Ιδιαίτερα ανταγωνιστική αναμένεται να παρουσιαστεί στο νέο πρωτάθλημα η Μικρασιατική, που έχει ενισχυθεί σημαντικά τη φετινή μεταγραφική περίοδο. Νέο απόκτημα του συλλόγου αποτελεί ο πολύπειρος αμυντικός Βασίλης Πατσιονίδης, ένας παίκτης με πετυχημένες πορείες σε Νέα Πέραμο, Ακράτητο, Μανδραϊκό και Ηρακλή Ελευσίνας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login