Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Και τον Αριστόπουλο η Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/07/ao-mimas-mikrasiatiki-logo.jpg)
Την εικοστή πρώτη της μεταγραφή ολοκλήρωσε ο ΑΟ Μίμας Μικρασιατική Μεγάρων .Απέκτησε τον 22χρονο δεξιό μπακ χαφ Χρήστο Αριστόπουλο από την Νέα Πέραμο . Ο νεαρός άσος έχει κατακτήσει και αυτός πρωτάθλημα α’ τοπικό με τον Ατταλο Νέας Περάμου( Α’ ΕΠΣΔΑ) ..!!! Επίσης έχει αγωνιστεί και στον Ευκλείδη στην α’ κατηγορία για 2 χρόνια με μεγάλη επιτυχία..
Η προετοιμασία ξεκίνησε προχθές με τον Χάρη Κουστέρη στο τιμόνι της τεχνικής ηγεσίας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login