Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Καλαμάκι – Πέρα Κλουμπ 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2014/09/iraklis-peristeriou-kalamaki11.jpg)
Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για το Καλαμάκι που επιβλήθηκε 1-0 της Πέρα Κλουμπ.
Το μοναδικό τέρμα της συνάντησης σημείωσε στο 74΄ο Αθανασίου με σουτ.
Διαιτητές ήταν οι Σταυρόπουλος, Κόκορης και Τζαχρήστας
ΚΑΛΑΜΑΚΙ: Χαλιμούρσας, Φωτόπουλος, Λάβρενιουκ, Καρανικόλας, Μ. Γεροντάρης, Γιοβανόπουλος, Κουκοβίνης (86′ Καλύβας), Μποφίλιος, Πρέκο, Καφετζής (61′ Αθανασίου), Ιωακειμίδης (70′ Χρυσολωράς)
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: Νάκος, Μαντέλος (56′ Μουρδουκούτας), Παλαμάρας, Θεοδωρίδης (80′ Λεβάκης), Θ.Β. Παυλόπουλος, Ρακιτζόπουλος, Γ. Ποριώτης, Αντωνόπουλος, Καρανίκας, Α. Ποριώτης, Θωμόπουλος (46′ Σμυρνιωτάκης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login