7ος Όμιλος
Καλλιθέα: Δυνατό φιλικό με Αιγάλεω το Σάββατο στις 18.00
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/08/ionikos-kallithea.jpg)
Συνεχίστηκε σήμερα η προετοιμασία της Καλλιθέας, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει διπλή προπόνηση. Το πρωί η ομάδα προπονήθηκε στο βοηθητικό γήπεδο της Βάρης και το απόγευμα θα προπονηθεί στο Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας.
Έναν δυνατό αντίπαλο θα αντιμετωπίσει σε φιλική αναμέτρηση το Σάββατο 24/08 η ομάδα μας, όπου θα υποδεχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας, το Αιγάλεω, με ώρα έναρξης της αναμέτρησης στις 18:00.
Ενημερώνουμε το φίλαθλο κοινό που επιθυμεί να παρακολουθήσει την αναμέτρηση, ότι για την είσοδό του θα υπάρχει εισιτήριο αξίας 5 €.
Οι γυναίκες και τα παιδιά, θα μπορούν να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση με ελεύθερη είσοδο.
Οι φίλαθλοι του Αιγάλεω, θα μπορούν να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση από τη Θύρα 1 του Δημοτικού Σταδίου Καλλιθέας.
Επίσης τίθενται σε ισχύ τα εισιτήρια διαρκείας περιόδου 2019-2020.
Τέλος ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους ότι θα μπορούν να προμηθευτούν εισιτήρια διαρκείας πριν και κατά τη διάρκεια του αγώνα, από την είσοδο του Δημοτικού Σταδίου Καλλιθέας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login