Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Κι ο Παπακωνσταντίνου στην Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/07/ao-mimas-mikrasiatiki-logo.jpg)
Άλλη μια σημαντική μεταγραφή για τον ΑΟ Μίμας Μικρασιατική Μεγάρων , η 23η κατά σειρά . Απέκτησε τον έμπειρο τερματοφύλακα Αργύρη Παπακωνσταντίνου που έχει σημαντική παρουσία κάτω από τα δοκάρια εδώ και χρόνια .
Ο ικανότατος πορτιέρο έχει αγωνιστεί στον Αστέρα Μαγούλας, Αχαρναϊκό, Άτταλο Νέας Περάμου, Αία παραλίας Ασπροπύργου, Πανελευσινιακή Ένωση και Νέα Πέραμο.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login