Ε.Π.Σ.Π.
Κλήση Μικτής Παίδων Πειραιά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/01/miktes-paidon3.jpg)
Από τον προπονητή Θεολόγο Ρενιέρη και τους βοηθούς του Π. Κουτσούκο , Α. Χόρτσα ,Γ. Αδάμο ,Α. Ρούσσαλη καλούνται τη Δευτέρα 11/5/2015 και ώρα 15.45 στο γήπεδο Κορυδαλλού οι παρακάτω αθλητές:
Μπακόλας, Ράππας( Αμφιάλη) , Αγγειάδης,Κατσάνος, Κοντονίκας, Κουγιουμτζόγλου( ΑΟ Κορυδαλλός), Λεουνάκης, Στρουμπούλης( ΑΟ Πειραιάς) , Σαχάι( ΑΟ Χαλκηδόνα) , Γιοβανίδης, Λημναίος( Άρης Αμφιάλης) , Βολωνάκης( Εθνικός Πειραιά , Δαντσάκης,Ηλιόπουλος( Ίκαρος Καλλιθέας ) , Κόμης ( Κύπρος Κορυδαλλού) , Ζαρίφης, Παπαδόπουλος( Νέο Ικόνιο) Μακρυγιαννάκης, Μάλτας, Παπουτσής( Οδηγήτρια) , Τσιγκόλης( Παννεαπολικός) Λαουτάρης, Χατζηαντωνίου( Περαμαϊκός) , Κοκκινάκης Ι., Κοκκινάκης Σ.( Πήγασος Αγ. Διονυσίου)
Κλήση Μικτής Παίδων Πειραιά
Τη Δευτέρα 11/5/2015 στο γηπ.Κορυδαλλού και ώρα 14/45 από τον προπονητή Νέων Τέλη Μελά σε συνεργασία με τους βοηθούς του Θ. Νικολούδη Θ., Δ. Διέλλα, Α. Ρούσσαλη καλούνται για προπόνηση προεπιλογής οι αθλητές γεννηθέντες 2001.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login