3ος Όμιλος
Κυκλοφόρησαν τα διαρκείας του Παναργειακού
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/04/panargiakos_logo_1.png)
Σε κυκλοφορία έχουν τεθεί τις τελευταίες ώρες οι κάρτες διαρκείας του Παναργειακού με τις οποίες οι φίλοι της ομάδας θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν όλες τις εντός έδρας αναμετρήσεις των λύκων σε πρωτάθλημα και Κύπελλο. Η καρτα κοστίζει 100 ευρώ και οι ενδιαφερόμενοι για την αγορά του εισιτηρίου διαρκείας θα πρέπει να καλούν στα εξής τηλέφωνα: 2751360724-6946566350.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login