3ος Όμιλος
Κόβει την πίτα του ο Κανάρης!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/12/kanaris-neniton-e1451153698738.jpg)
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η διοίκηση του Καναρής ενημερώνει το κοινό ότι την ερχόμενη Κυριακή, 7 Φεβρουαρίου, θα πραγματοποιηθεί η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας τις 19.00 στην αίθουσα του χωριού. Αναλυτικά, η ανακοίνωση: Ο Α.Π.Ο. Κανάρης Νενήτων σας προσκαλεί στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 7 Φεβρουαρίου, στις 7μ.μ., στην αίθουσα του χωριού.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login