stoplekto
Λέων- Ερμής Άνω Λιοσίων 1-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/01/Ermis-Ano-Liosion.jpg)
Σπουδαία νίκη για τον Ερμή Άνω Λιοσίων, καθώς έκαμψε στο Πανόραμα με 2-1 τον Ερμή και ελπίζει πάντα για την είσοδό του στις προνομιούχες θέσεις ανόδου.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Κοντογιάννης(37′), για να ισοφαρίσει ο Λέων με τον Τσάτσα(45′).
Το γκολ που έκρινε τη συνάντηση σημείωσε στο 82′ ο Πετρίδης, που αποδείχθηκε “χρυσή” αλλαγή του προπονητή Σάκη Κυριακόπουλου.
Διαιτήτευσε ο Καργάκος.
ΛΕΩΝ: Ηλιάδης, Νικολόπουλος, Μανάφας, Μάρκου, Μήτρος, Ζανέσης(63′ Ζίβας), Κουφουδάκης(71′ Σακελλαρόπουλος), Σούλα, Κορδέρας, Τσιμπουρλάς(80′ Ζωγράφος), Τσάτσας(86′ Ηλίας).
ΕΡΜΗΣ: Ματουσιάκ, Θάνος(64′ Γκέρτσος), Κίσσας, Μαργούτας(56′ Πετρίδης), Κοντογιάννης(77′ Μίχος), Καβουρίνος, Στέφου, Λακουμέντας, Ιακωβίδης, Σοπίδης(46′ Παπάζογλου), Θεοφανίδης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login