Ε.Π.Σ.Π.
Λουκάς: « Δεν θα αναμιχτώ στις εκλογές του Αία»
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/07/Loukas.jpg)
Δεν θα αναμιχθεί στις προσεχής εκλογές για την ανάδειξη νέας διοίκησης ο απερχόμενος Πρόεδρος του Αίαντα Σαλαμίνας Τάσος Λουκας. Σε επικοινωνία που είχε με τη στήλη χαρακτηριστικά μας είπε:
«Δεν θα αναμιχτώ στις εκλογές του νέου Δ.Σ. της Δευτέρα και μετά από τρία χρόνια θητείας ανοίγω το δρόμο στους επικριτές μου, τουλάχιστον τον τελευταίο χρόνο, που έλεγαν «ας φύγει ο Λουκάς και εμείς εδώ είμαστε να πάμε τον Αία πιο ψηλά». Αρκεί όμως τη Δευτέρα να μην εξαφανιστούνε σαν τα «ποντίκια» και να αναλάβουν τις ευθύνες τους».
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login