3ος Όμιλος
Λουτράκι: Η αποστολή για Αιολικό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/06/papoutsis-loutraki.jpg)
Με στόχο να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα προκειμένου να βελτιώσει περισσότερο τη θέση του στην κατάταξη θα ταξιδέψει το Λουτράκι στην Μυτιλήνη για τον αγώνα με τον Αιολικό. Εκτός μάχης έχει τεθεί ο ανέτοιμος Κολοβάκης αλλά και ο Χρυσαφίδης ο οποίος συμπλήρωσε κάρτες. Αναλυτικά, η αποστολή των οράνιε: Διαμαντής, Παναγιωτόπουλος, Παπαναστασίου, Μάγγος, Χουστουλάκης, Αποστολάκης, Σπανίδης, Πετρίδης, Μαυρέλης, Τσώκος, Νικολάου, Νώτης, Σιώκος, Ζερβός, Παπουτσής, Χατζηστάμου και Κωβαίος.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login