Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Με επιτυχία η εκδήλωση του ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/04/ao-mimas-mikrasiatiki-17-4.jpg)
Μεγάλη επιτυχία από κάθε άποψη σημείωσε η εκδήλωση του ΑΟ Μίμας Μικρασιατική που πραγματοποιήθηκε στο Μελί Μεγάρων στον προαύλιο χώρο του παλαιού 7ου δημοτικού σχολείου . Όλοι οι φίλοι του συλλόγου το διασκέδασαν με την καρδιά τους και απέδειξαν ότι εκεί στην Μικρασιατική είναι μια πραγματική και αγαπημένη οικογένεια…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login