Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Με Θανάση Μπακόμητρο συνεχίζει στον πάγκο η ΑΕ Σαρωνικός Αίγινας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628766312158-e1628778325951.jpg)
Την ανανέωση του προπονητή Θανάση Μπακόμητρου ανακοίνωσε η διοίκηση της ΑΕ Σαρωνικος Αίγινας:
“Αρχής γενομένης….
Για μια ακόμα χρονιά θα συνεχίσει ο Θανάσης Μπακόμητρος να βρίσκεται στον πάγκο της ομάδας μας !!!!!!
Δε θα θέλαμε να ξαναγράψουμε για το πόσο τυχεροί είμαστε , που ο Θανάσης , γέννημα θρέμμα Αιγιννίτης , προέρχεται από τα σπλάχνα του συλλόγου και αυτή τη στιγμή βρίσκεται ανάμεσα στους κορυφαίους προπονητές του Πειραιά ….αλλά από την άλλη γιατί όχι; Ας το ξαναγράψουμε….
Νιώθουμε απίστευτα τυχεροί που ένας από τους καλύτερους προπονητές της κατηγορίας , είναι ένα δικό μας παιδί και θα συνεχίσουμε να απολαμβάνουμε το έργο του !!!
Καλή χρονιά Θανασάρα !!!!!”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)