Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Μικρασιατική- ΠΑΟΚ Μάνδρας 3-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/05/Mikrasiatiki18-5.jpg)
Τις καλές της εμφανίσεις συνέχισε η σταθερά τρίτη στη βαθμολογία Μικρασιατική, που κατέβαλε με 3-0 τον μαχητικό ΠΑΟΚ Μάνδρας.
Δυο γκολ πέτυχε ο νεοεισελθών Πατσιονίδης στην επανάληψη(76’, 81’), ενώ το σκορ είχε ανοίξει ο Νότα(28’).
Σωστός ο διαιτητής Χρόνης
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ: Μάππας, Τζαφέρης, Νότα, Συριανός(80’ Τοπάλης), Γκουτσούλας, Μαρούδης, Μανώλης, Βλαχοκυριάκος, Μπαγδάτογλου(80’ Χαμπιλάι Γ.), Λέζης(74’ Τουμπαρίδης), Χαμπιλάι Π.(71’ Πατσιονίδης).
ΠΑΟΚ: Σπάχια, Δρούγος Μ.(75’ Λάσκος), Πετσίτης(70’ Γιώτης), Δρούγος Δ., Βόγγας(80’ Τουρλίδης Κ.), Θεοδωρόπουλος, Λόλη(40’ Κωνστάντης), Ριζάι, Μπέλσης, Παπακωνσταντίνου, Ματζιούρας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login