Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
“Μπαμ” με Κασάρα οι Λέοντες Καμινίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/Kasara.jpg)
Μια από τις καλύτερες μεταγραφές στη Β’ Κατηγορία, αλλά και στην ιστορία τους πραγματοποίησαν οι Λέοντες Καμινίων, καθώς ήρθαν σε συμφωνία με τον πολύπειρο και πετυχημένο ποδοσφαιριστή Στάθη Κασάρα.
Ο έμπειρος μέσος αναμένεται να παίξει καταλυτικό ρόλο στα πλάνα του προπονητή Γιάννη Καλαϊτζή και στην προσπάθεια που θα κάνει η ομάδα να έχει μια πολύ καλή παρουσία στο πρωτάθλημα.
Πέρσι ανήλθε με τον Φαληρικό στην Α’ Πειραιά και έχει αγωνιστεί επίσης σε Αστυπάλαια Κορυδαλλού και πολλά χρόνια στον ΑΟ Καραβά.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login