stoplekto
Νέα Πέραμος- Μικρασιατική 1-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/11/46444475_2225977577427074_2140858403247882240_n.jpg)
Επιβεβαιώνοντας για ακόμη μια φορά την αγωνιστική της άνοδο, η εντυπωσιακή Μικρασιατική πέρασε και από το γήπεδο της Νέας Περάμου, καταβάλλοντας με 2-1 την ομώνυμη ομάδα.
Η ομάδα του Χάρη Κουστέρη προηγήθηκε 2-0 με γκολ των Βλαχοκυριάκου(17’) και Μπαγδάτογλου(47’), για να μειώσει η Νέα Πέραμος με τον Χριστοδουλίδη(80’).
Καλός ο διαιτητής Χρέλιας.
Στο 68’ τραυματίστηκε με ελαφρά διάσειση ο Γαλανός, ο οποίος συγκρούστηκε με τον Μπαγδάτογλου και μεταφέρθηκε εσπευσμένα με ασθενοφόρο στο Νοσοκομείο.
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ: Κεχαγιάς, Τσολιάκος(52’ Χωραβάτης), Χριστοδουλίδης, Γεωργιάδης, Γαλανός(68’ λ.τρ. Λουκίδης), Καλαϊτζίδης, Σαχόλι, Κουσίδης, Αγάθης, Καμπόλης, Αρσένης(74’ Δράγασης).
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ: Μάππας, Τζαφέρης, Νότα, Συριανός, Γκουτζούλας, Μπαγδάτογλου, Μαρούδης(83’ Χαμπιλάι Γ.), Μανώλης, Βλαχοκυριάκος, Λέζη(70’ Χαμπιλάι Π., 91’ Τουμπαρίδης), Πατσιονίδης(77’ Τοπάλης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login