Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Ξεκινάει σήμερα προετοιμασία ο Λέων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/09/Leon.jpg)
Στην καλοκαιρινή…”μάχη” της προετοιμασίας μπαίνει από σήμερα ο Λέων. Η ομάδα του Νίκου Τσιαντάκη θα παρευρεθεί το απόγευμα στις 19.00 στο γήπεδο Πανοράματος, όπου θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συγκέντρωση και θα ξεκινήσουν οι προπονήσεις.
Έχουν μάλιστα κλειστεί για το επόμενο διάστημα και κάποια φιλικά που θα δώσει η ομάδα, στις 27 Αυγούστου με τον Αστέρα Μαγούλας και στις 3 Σεπτεμβρίου με τον Εθνικό Πανοράματος.
Στο σύλλογο ανανέωσε και για τη νέα αγωνιστική σεζόν ο πολύτιμος Γιαννακουδάκης, ενώ το επόμενο διάστημα αναμένεται να ανακοινωθούν και κάποιες μεταγραφικές κινήσεις, που θα ενισχύσουν περισσότερο την ομάδα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)