Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Ξεχρέωσε…την τιμωρία ο Μανδραϊκός
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/09/mandraikos2015-16.jpg)
Τέσσερις ομάδες διπλασίασαν τις νίκες τους σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας . Από αυτές ο Ηρακλής Ελευσίνας και Άτταλος ξεκίνησαν εντυπωσιακά και κράτησαν απαραβίαστη την εστία τους, ενώ η Ζοφριά που πέρυσι σώθηκε την τελευταία στιγμή, τώρα άρχισε πολύ καλά ,με τον Γιώργο Αδάκτυλο στο τιμόνι της τεχνικής ηγεσίας.
Ο Μανδραϊκός έχει μεν δυο νίκες , αλλά μηδέν βαθμούς αφού ξεκίνησε με – 6 . Πάντως από την δεύτερη κιόλας αγωνιστική ξεχρέωσε ήδη…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login