Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Οι αγώνες στην Β΄ ΕΠΣΔΑ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/12/stoplekto-6-e1553893398414.jpg)
Αναλυτικό ρεπορτάζ – Γράφει ο Φώτης Περιφάνης
Ερμής Άνω Λιοσίων- ΑΕ Ζεφυρίου 4-0
Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τον Ερμή Άνω Λιοσίων, που έκαμψε εύκολα με 4-0 την ΑΕ Ζεφυρίου και έπιασε προσωρινά στη δεύτερη θέση την Λαμπερή Ελευσίνας.
Δυο γκολ για την ομάδα του Σάκη Κυριακόπουλου έβαλε ο Ιακωβίδης(4’, 24’) και από ένα οι Πετρίδης(29’) και Θεοφανίδης(83’).
Απαρατήρητος πέρασε ο διαιτητής Φαρμάκης.
ΕΡΜΗΣ: Ματουσιάκ, Θάνος, Μυλωνόπουλος, Κοντογιάννης, Κονιαβίτης, Καβουρίνος(65’ Μίχος), Παπάζογλου, Λακουμέντας(53’ Χατουτσίδης), Ιακωβίδης(60’ Σοπίδης), Πετρίδης(55’ Γκέρτσος), Θεοφανίδης.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ: Μποζίκης, Μπακόπουλος(80’ Λέλος), Γκεκάι(81’ Χαλιλόπουλος), Μουράτογλου, Θανάσης, Πιπίνης, Ιωσηφίδης(72’ Βουμβλινόπουλος), Νικολάου, Σπυρόπουλος, Κουτσιούμπας, Χατζηγιάννης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login