Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ

Published

on

A Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
1.
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΥΚΗΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
2.
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.
3.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.
4.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
5.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
6.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.
7.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
8.
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
9.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
10.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
11.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
12.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
13.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
14.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
15.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
16.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
17.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
18.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
19.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
20.
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
21.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
22.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.
23.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
24.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή
23/10/16
11:30
ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
25.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
26.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
27.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.
28.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ
ΓΟΥΔΗ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
29.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
30.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
31.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
32.
ΙΑΣΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
33.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.
34.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΡΟΥΦ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
35.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
23/10/16
15:30
ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
36.
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.
37.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
38.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
39.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
40.
ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
41.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
10:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
42.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
43.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
11:30
ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.
44.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
12:00
ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
45.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
46.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:30
ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
47.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
48.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ.
49.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
50.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΥΚΗΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΝΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
51.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ.
52.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
53.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
54.
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
55.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
56.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
57.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
13:00
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
58.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
14:00
ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
59.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητές
60.
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
61.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
62.
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.
63.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
64.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
23/10/16
11:30
ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
65.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗ

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply