Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ο Ηρακλής Περιστερίου 2-1 τον Ορφέα Αιγάλεω
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/iraklis-peristeriou2.jpg)
Ο Ηρακλής Περιστερίου κατάφερε να επικρατήσει με 2-1 επί του Ορφέα Αιγάλεω, συνεχίζοντας έτσι την ανοδική του πορεία.
Εφτασε έτσι τους 8 βαθμούς, ενώ ο Ορφέας έμεινε στους 4.
Ο Φούρλας στο 12′ έβαλε μπροστά τους γηπεδούχους κάνοντας το 1-0, με τον Τριασνταφυλλίδη στο 19′ να ισοφαρίζει σε 1-1. Το τελικό 2-1 έκανε στο 55′ ο Δρουγουνάκης.
Διαιτητές: Σύψας, Παπαγεωργίου, Παπαπαύλου
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Παπαβασιλείου, Δρουγουνάκης, Μπαλούτσος, Βλάσσης, Γιαννακόπουλος, Ασφής, Γιώτης, Μήτρος (65′ Καλογήρου), Φούρλας, Ζαΐμι, Νίτας (64′ Νάστος).
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ηλιάδης, Αθανασόπουλος, Κωνσταντόπουλος (34′ Φραμπασχάλης), Σαλκάι, Γαβριήλ, Κυριακος (64′ Δέμης)Τριανταφυλλίδης, Τιτόνης (84′ Αθανασίου), Ανδρονιώτης, Ζιώγας, Παντελής.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login