stoplekto
Ο Καραμπλάκας παίκτης και τεχνικός διευθυντής στην Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/05/thiella-attalos30-e1468820556381.jpg)
Ο Γιώργος Καραμπλάκας από τα ιδρυτικά στελέχη του ΑΟ Μίμας Μικρασιατική Μεγάρων πήρε μεταγραφή για την ομάδα.
Ο 35χρονος άσος που έγραψε τη δική του ιστορία στο ποδόσφαιρο έχει αγωνιστεί σε Αθηναϊκό, Ατρόμητο Αθηνών , Πανελευσινιακό, Αχαϊκή, Θύελλα Πατρών, Αία Σαλαμίνας Βύζαντα ενώ τελευταία ήταν στον Άτταλο Νέας Περάμου . Ο Καραμπλάκας θα εκτελεί και χρέη τεχνικού διευθυντή στην ομάδα.
* Πραγματοποιήθηκαν το βράδυ του Σαββάτου τα επίσημα εγκαίνια του συλλόγου στον προαύλιο χώρο του 7ου δημοτικού σχολείου στο Μελί Μεγάρων .
Παραβρέθηκαν ο δήμαρχος Μεγαρέων Γρηγόρης Σταμούλης, ο πρόεδρος της ΕΠΣΔΑ Μιχάλης Τζανόπουλος, ο πρόεδρος του Βύζαντα Λεωνίδας Νικολάου και πλήθος κόσμου. Η ομάδα έχει έδρα και γραφεία στα Μέγαρα.
*Όπως είναι γνωστό προπονητής έχει αναλάβει ο επιτυχημένος
Χάρης Κουστέρης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login