6ος Όμιλος
Ο Λεωνίδας Τσιγαρίδας στο προπονητικό τιμ της Προοδευτικής
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/tsigaridas-leonidas.jpg)
Η Προοδευτική με ανακοίνωση της ενημέρωσε για την προσθήκη στο τεχνικό τιμ του Λεωνίδα Τσιγαρίδα.
Το δελτίο τύπου
Η ομάδα μας λόγω του προβλήματος του προπονητού μας με τον κορονοιό έκρινε σκόπιμο να προσθέσει στο τεχνικό TEAM των ΚΑΛΑΜΑΚΗ, ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ και τον ΛΕΩΝΙΔΑ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ. κάτοχο διπλώματος UEFA PRO, ο οποίος έχει εργαστεί σε ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ΦΩΚΙΚΟ και ΚΑΛΛΙΘΕΑ μεταξύ των άλλων.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login