Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.
Ο Χάρης Σταυρίδης νέος προπονητής τερματοφυλάκων στον ΠΑΟ Κορωπίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/STAVRIDIS-OIKONOMOU-e1708704211533.jpg)
Ο Χάρης Σταυρίδης είναι ο νέος προπονητής τερματοφυλάκων στον ΠΑΟ Κορωπίου, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση της ομάδας.
Το δελτίο Τύπου…
Ο Π.Α.Ο Κορωπίου 1903 βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Προπονητή Τερματοφυλάκων Σταυρίδη Χάρη. Ο κύριος Σταυρίδης έχει ξεκινήσει ήδη από τις αρχές του μήνα να δουλεύει εντατικά με τους τερματοφύλακες της ομάδας προκειμένου να ενισχυθεί η προσπάθεια που γίνεται για να πλασαριστεί όσο πιο ψηλά στον βαθμολογικό πίνακα της Α’ ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)