Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Πάλεψε η ΑΕ Νίκαια
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/ae-nikaias2015-1.jpg)
Με «λευκή » ισοπαλία επέστρεψε από την Σαλαμίνα η ΑΕ Νίκαια που αντιμετώπισε τους Σαλαμινομάχους .
Για την εμφάνιση της ομάδας ο αντιπρόεδρος του συλλόγου Παντελής Αντωνίου δήλωσε: « Σε ένα κακό αγωνιστικό χώρο τα παιδιά προσπάθησαν και πάλεψαν παίζοντας ψυχωμένα και δυνατά . Θα μπορούσαμε μάλιστα να πάρουμε και τη νίκη αν μας έδινε το πέναλτι στο 87’ σε χέρι αμυντικού, ο κατά τα άλλα πολύ καλός διαιτητής Μπαλαχούτης »
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login