3ος Όμιλος
Πήρε Ντάντη ο Βύζας Μεγάρων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2011/11/vizas-megaron.jpg)
Ακόμη έναν ποδοσφαιριστή ενέταξε στο έμψυχο δυναμικό του ο Βύζας Μεγάρων ο οποίος ήρθε σε συμφωνία με τον Μάριο Ντάντη. Πρόκειται για 19χρονο επιθετικό ο οποίος την περσινή σεζόν άνηκε στο δυναμικό του Παράδεισου Αμαρουσία. Στο αγωνιστικό κομμάτι, σήμερα στις 18.00 η ιστορική ομάδα αντιμετωπίζει σε φιλική αναμέτρηση τον Εθνικό Πειραιά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login