Ε.Π.Σ.Α
Παιδομάζωμα ο Αίας Αθηνών…
Δεκαπέντε ποδοσφαιριστές απέκτησε το καλοκαίρι με σκοπό την ενίσχυση του ο Αίας Αθηνών. Αναλυτικά τα χρώματα της ομάδας την νέα σεζόν θα φορούν οι : Δερμετζής Α, Σχοινάς Χ, Βιτζηλαίος Κ, Ρέντζής Ι, Μπρούσαλης Δ, Χατζηλεωνίδας Ν, Πατσατζής Π, Μπιλάνης Ι, Καφετζόπουλος Φ, Σκλάβος Τ. Πιτσικός Α, Παπαδόπουλος, Λίτσιος Ν, Κάγκας Κ. Η ομάδα συνεχίζει την προετοιμασία της υπο τις οδηγίες του Γιάννη Αβορίτη.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login