A' Ε.Π.Σ.Α.
Παραίτηση Ψύλλια στον Ολυμπιακό Λιοσίων!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/06/psilias-thanasis-3-e1434230750149.jpg)
Λίγο μετά την βαριά ήττα στο Μπραχάμι από την Θύελλα Αγίου Δημητρίου, ο Θανάσης Ψύλλιας υπέβαλε την παραίτηση του από τον πάγκο του Ολυμπιακού Λιοσίων. Ο έμπειρος τεχνικός ανέλαβε την ευθύνη για την κακή πορεία της ομάδας έως τώρα και θεώρησε σωστό το ‘διαζύγιο’ και για τις δύο πλευρές. Η Διοίκηση του Ολυμπιακού αποδέχτηκε την απόφαση του κ. Ψύλλια και του εύχεται καλή συνέχεια. Από την άλλη πλευρά, ο 50χρονος τεχνικός ευχαρίστησε το ΔΣ και τους παίκτες για την συνεργασία και τους εύχεται τα καλύτερα στον δύσκολο αγώνα τους φέτος.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login