Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Παραιτήθηκε ο προπονητής Γ. Παναγιώτου από τη Λαμπερή Ελευσίνας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/04/Panagiotou.jpg)
Τίτλοι τέλους στη σχέση Λαμπερής Ελευσίνας με τον προπονητή Γιάννη Παναγιώτου. Ο ταλαντούχος τεχνικός, που πέρσι ήταν από τους πρωτεργάτες της ομάδας που ανήλθε στην Α’ Κατηγορία, για επαγγελματικούς λόγους υπέβαλε την παραίτησή του στη διοίκηση, η οποία την έκανε δεκτή.
Πλέον το σωματείο, που κάνει αγώνα για την παραμονή του, κινείται για την άμεση αντικατάστασή, ενώ ακολουθεί το δύσκολο ντέρμπι της “ουράς” με τον Θρασύβουλο.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login