Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Παραμένει στη Χαραυγή ο γυμναστής Γιάννης Σπήλιος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/04/Spilios.jpg)
Λίγες μέρες μετά την ανανέωση του προπονητή Γιάννη Κούση, η διοίκηση της Χαραυγής ανακοίνωσε και τη συνέχιση της συνεργασίας της με τον γυμναστή Γιάννη Σπήλιο.
Ακολουθεί η ανακοίνωση που μας έστειλε το σωματείο:
“Συνεχίζει στην Χαραυγή και ο γυμναστής Γιάννης Σπήλιος. Η διοίκηση έμεινε ευχαριστημένη από το έργο του και με συνοπτικές διαδικασίες ανανεώθηκε η συνεργασία και για τη νέα σεζόν”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login