Connect with us

stoplekto

Παρελθόν  για τα Αστέρια Δραπετσώνας ο Π. Δαούτης

Published

on

Τέλος ο Παύλος Δαούτης από τα  Αστέρια Δραπετσώνας. Η συνεργασία του συλλόγου με τον ικανό προπονητή λύθηκε κοινή συναινέσει. Ήδη η διοίκηση αναζητά τον αντικαταστάτη του . Εξελίξεις αναμένονται τις αμέσως επόμενες μέρες …

stoplekto

Προπόνηση η Μικτή Κ14 της ΕΠΣΔΑ στις 23/9

Published

on

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Ο. ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14 ΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23-9-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 15.30΄ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΤΗΣ Κ-14 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ..Α ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ Φ/Ο ΤΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΟΥΣ, Φ/Ο ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝ. – ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΙΚ. – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝ. – ΛΙΟΣΗΣ Γ. (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤ. – ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝ. (ΔΟΞΑ ΠΑΝ/ΚΟΥ), ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. – ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝ. – ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝ. – ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Ι. – ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Π. – ΚΑΓΙΑΣ ΑΛ. (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡ. (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΚΑΝΑΚΗΣ Γ. – ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Ι. – ΑΡΤΙΝΙΣ ΟΥΡΑΪ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Ι. – ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤ. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΠΑΣΑ Θ. (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ. – ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΓΚΟΓΚΟΣ Ι. (ΛΕΩΝ). ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. (ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ). .ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ, Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.-

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές στους επαναληπτικούς του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ(21-22/9 & 25/9)

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
3. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
5. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.

Continue Reading

LIKE