Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
ΠΑΣ Γαλάτσι: Τα “κλειδιά” στον Κουτσουδάκη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/12/koutsoudakis31.jpg)
Ο Θανάσης Ζαμπουρας αποτελεί παρελθόν από την τεχνική ηγεσία του ΠΑΣ Γαλάτσι, παρ’ όλα αυτά, η διοίκηση της ομάδας δεν άργησε να βρει το πρόσωπο που θα καθίσει στην άκρη του πάγκου από εδώ και στο εξής.
Συγκεκριμένα, τα ηνία του συλλόγου ανέλαβε ο Θοδωρής Κουτσουδάκης.
Ο πρώην προπονητής του Αγιου Δημητρίου τα βρήκε σε όλα με τους διοικούντες απαντώντας θετικά στην πρόταση που του κατατέθηκε.
Ο Κουτσουδάκης με θητεία σε Φωστήρα Ηλιούπολης, Άγιο Δημήτριο, ΠΑΟ Ρουφ και αρκετούς ακόμη συλλόγους είναι δεδομένο ότι θα προσπαθήσει τουλάχιστον να βοηθήσει το σύλλογο να επανέλθει στις επιτυχίες.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login