Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Περαμαϊκός – ΑΕ Περάματος 1-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/10/peramaikos79.jpg)
Στο 92’ με εκτέλεση φάουλ « γιόμα » και αδράνεια των αμυντικών , ο Μαυράκης Γ. ισοφάρισε για τον Περαμαϊκό στο τοπικό ντέρμπι που έγινε σε καλή ατμόσφαιρα.
Η ΑΕ Περάματος είχε προηγηθεί στο 74’ με πέναλτι του Τσαγκάρη( ανατροπή Πρέκα από Καλούδη ).
Στο 37’ είχε χάσει πέναλτι ο Περαμαϊκός με τον Παπακαλοδούκα( απέκρουσε ο Ανδρεάδης).
Άψογος ο διαιτητής Ηλίας Σπάθας.
ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ : Μεϊμάρογλου, Αγουρσαλίδης, Μπάκας, Καλούδης, Φανής, Κατσιγιάννης(59’[ Θεοσδοσίου) , Στεφανής, Μαυράκης Σ.( 46’ Μαυράκης Γ.) Ταμπουράκης, Θεολόγλου( 73’ Σακελλάριος) Ππακαλοδούκας
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Ανδρεάδης, Παναγιωτάκης, Μικρούλης, Κάνδιας, Μαούνης, Φίλων ,Τσαγκάρης( 88’ Κοκάρης) Κολέζι, Πρέκας( 85’Κουτσογιαννόπουλος) Κολιούσης, Γιαλελής( 84’ Παπαδόπουλος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login