Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Περαμαϊκός- ΑΟ Κορυδαλλός 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/peramaikos-2015-16-2-e1446409096833.jpg)
Με σουτ «κεραυνό» του Μαυράκη στο 68’ ο Περαμαϊκός συνέχισε την ανοδική του πορεία επικρατώντας του μαχητικού ΑΟ Κορυδαλλού με 1-0. Οι νικητές είχαν και δοκάρι με τον Ταμπουράκη(8’). Οι φιλοξενούμενοι πάλεψαν για την ισοφάριση, αλλά βρήκαν απέναντί τους έναν εξαιρετικό Μεϊμάρογλου που κράτησε με τις επεμβάσεις του την νίκη
Καλός ο διαιτητής Πετρουμιανός.
ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ: Μεϊμάρογλου, Σταγάκης, Κανταράς, Φάνης, Καραγιάννης, Κατσιγιάννης, Στεφανής, Αγουρσαλίδης(80’ Φούντας), Ταμπουράκης, Μαυράκης(89’ Αγγελετάκης), Σακελλάριος(60’ Κωνσταντίνου).
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ: Χατζημαρινάκης, Προβής, Ντεντέι(69’ Ζαχαρίου), Μέξης, Λάλα, Ντέλιος, Τσιμιλιώτης(85’ Ρήγας), Πούλιος, Βιριώτης(73’ Κούμπρια), Ηλιόπουλος, Χατζής.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login