Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Πυρρίχιος- Αίας Παραλίας 0-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/06/b148946645a5277c7c30012434f6f3d7_L.jpg)
Σημαντική νίκη για τον Αίαντα Παραλίας, που λύγισε με 1-0 στην Γκορυτσά τον συντοπίτη Πυρρίχιο και συνεχίζει να ανεβαίνει βαθμολογικά.
Το γκολ που έκρινε τη συνάντηση έβαλε ο Γιώτης Α.(34’).
Διαιτήτευσε ο Χρέλιας.
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ: Παλαιστίδης, Τριανταφυλλίδης(26’ Ντάση, 46’ Παϊραχταρίδης), Κέλι, Μαυροδόντης, Πιπερίδης Ι., Στεφανίδης(67’ Κομιώτης), Μαυράκης, Πιπερίδης Γ., Αποστολόπουλος(55’ Μπονσού), Παπαδόπουλος, Ερμπαλίδης.
ΑΙΑΣ: Κατσαπρίνης, Κακλαμάνης, Κουσίδης, Ρούπας, Ντούρος, Κλογκέρι, Νικόλα(81’ Γιώτης Ι.), Τζούντι Ν., Μπουτάσης, Γιώτης Α.(90’ Αγγελόπουλος), Λιόλιος(61’ Τζούντι Γ.).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login