Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Πυρρίχιος- Μικρασιατική 1-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/01/Skorpios-Fylis-Mikrasiatiki.jpg)
Η Μικρασιατική συνέχισε την αήττητη πορεία της στο πρωτάθλημα καταβάλλοντας στην Γκορυτσά με 2-1 τον σκληροτράχηλο Πυρρίχιο.
Οι νικητές προηγήθηκαν 2-0 με τους Μπαγδάτογλου(14’) και Μανώλη(59’), για να μειώσει στο 84’ ο Πυρρίχιος με τον Μπονσού.
Διαιτήτευσε ο Χρόνης.
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ: Ορφανίδης, Ερμπαλίδης, Μερκάι(46’ Πιπερίδης), Κέλι, Παντελής(70’ Παϊραχταρίδης), Μαυροδόντης, Μπονσού, Αποστολόπουλος(46’ Κομιώτης), Σερταρίδης, Παπαδόπουλος, Λαζαρίδης(60’ Μαυράκης).
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ: Υφαντής, Τζαφέρης, Λέζη(74’ Χαμπιλάι Ε.), Συριανός, Νότα, Μαυρουδής, Γκουτσούλας, Μανώλης(70’ Χαμπιλάι Ι.), Μπαγδάτογλου(82’ Πατσιονίδης), Βλαχοκυριάκος, Σταφάι(65’ Τοπάλης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login