7ος Όμιλος
Ράτζα στο Άργος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/01/ced08bf23487e606f3312496f1b96920_L.jpg)
«O Παναργειακος Α.Π.Ο. ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον RANXHA EMILJANO . Είναι γεννημένος 22/05/1996 αγωνίζεται στην θέση του Τερματοφύλακα. Προηγούμενος σταθμός της καριέρας του ήταν η ομάδα του Α.Π.Ε, Λαγκαδά . Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε υγειά και επιτυχίες !!! Στη φώτο δεξιά είναι ο Προπονητής τερματοφυλάκων, Νίκος Σωτηρόπουλος»
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login