A' Ε.Π.Σ.Α.
Ρουμπής: Θα δώσω το καλύτερο μου εαυτό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/07/roumpis.jpg)
Τις πρώτες του δηλώσεις ως ποδοσφαιριστής του Άγιο Ιερόθεου παραχώρησε το τελευταίο -χρονικά- μεταγραφικό απόκτημα των κιτρινόμαυρων, Φώτης Ρουμπής,. Ο ίδιος εξέφρασε την ικανοποίηση για τη θετική τροπή που πήρε η υπόθεση της μεταγραφής του ενώ ευχαρίστησε τους ανθρώπους του Άγιου Ιερόθεου που πίστεψαν στις δυνατότητες του και τον ενέταξαν στην ομάδα. Αναλυτικά, οι δηλώσεις του: Είμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα σε μια ομάδα η οποία τα τελευταία χρόνια θέτει πρωταγωνιστικούς στόχους και απαρτίζεται από ανθρώπους που αγαπούν τον αθλητισμό. Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό προκειμένου ο Άγιος Ιερόθεος να πετύχει τους στόχους του και πιστεύω να δικαιώσω τους ανθρώπους που με πίστεψαν και με έφεραν στην ομάδα’.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login