3ος Όμιλος
Σάββατο το Λουτράκι-Κανάρης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/10/ao-loutraki-kalamata.jpg)
Νωρίτερα από την προκαθορισμένη ημέρα έναρξης θα ξεκινήσει ο αγώνας του ΑΟ Λουτράκι με τον Κανάρη Νενητών για την 8η αγωνιστική του 3ου ομίλου. Η απόφαση αυτή πάρθηκε από την Ομοσπονδία για να διευκολυνθεί η μετακίνηση των νησιωτών από το νησί της Χίου στην πρωτεύουσα αρχικά και στη συνέχεια στην πόλη της Κορίνθου. Αυτό σημαίνει ότι ο αγώνας θα γινει το Σάββατο στις 15.00 στο ΄Θώδειο’ Στάδιο.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login