Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Σε άνοδο η Ανθούπολη

Την δεύτερη συνεχόμενη νίκη της σημείωσες η Ανθούπολη που επικράτησε της Πέρα Κλουμπ με 3-0. Οι γηπεδούχοι αφού σπατάλησαν ένα ημίχρονο βρήκαν δίχτυα στο 55’ με Κεφαλιά του Κακιώρη μετά από κόρνερ του Καμπαστανάκη, δέκα λεπτά αργότερα ο Τίτα  με κεφαλιά πραγματοποίησε το 2-0 για πετύχει το τρίτο τέρμα της ομάδας του Σ. Θεοδώρου ο Τσάγκης στο 88’ με σουτ ύστερα από όμορφη  ατομική προσπάθεια.

Διαιτητές ήταν οι  Μητράκος, Μουρουνάκης και Στεργιώτης

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ: Στεργίου, Λάμπος, Κυριανάκης, Κακιώρης, Κ. Τζεβελέκος, Κανέλλος, Φιλόπουλος (46′ Μπάρντι), Καμπαστανάκης, Τίτα (80′ Παππάς), Ν. Στρείδης (75′ Μιχαλακέλης), Τσάγκης

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: Νάκος, Μπαμπότσι (70′ Σεφέρος), Παλαμάρας, Γεωργαλής, Θ.Β. Παυλόπουλος, Ρακιτζόπουλος, Λεβάκης (85′ Θωμόπουλος), Καρανίκας, Σμυρνιωτάκης, Τσαμπουρής (80′ Ν. Πολίτης), Μουρδουκούτας.