Uncategorized
ΣΟΚ: Έφυγε από την ζωή ο Μάριος Τζώρτζης…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/04/tzortzis-marios.jpg)
Φτωχότερο είναι από σήμερα τα ξημερώματα το Αθηναϊκό ποδόσφαιρο και η οικογένεια της Αγίας Παρασκευής, αφού έφυγε από τη ζωή ο επί σειρά ετών εμβληματικός παράγων του συλλόγου Μάριος Τζώρτζης.
Ο σύλλογος φίλων της ομάδας εξέδωσε την ακόλουθη ανακοίνωση…
Η ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΟΥ Α.Ο ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ προτείνει στο Δ.Σ της ομάδας μας όπως αποσυρθεί το Νούμερο της Φανέλας που φορούσε όταν αγωνιζόταν ο αείμνηστος εμβληματικός Γενικός Αρχηγός,Παλαίμαχος ποδοσφαιριστής και ο μακροβιότερος παράγοντας στην Ιστορία της Σάντας μας ως ένδειξη μέγιστης τιμής για την διαρκή προσφορά του προς τον Σύλλογο μας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)