Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Σπουδαία κίνηση με Σπαγή ο Γκυζιακός
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/10/FB_IMG_1633497448336-scaled.jpg)
Σε μια πολύ σημαντική μεταγραφική κίνηση προχώρησε ο Γκυζιακός, που απέκτησε τον Παντελή Σπαγή.
Ο έμπειρος μεσοαμυντικός στην αρχή της σεζόν ήταν στον Ηλυσιακό, αλλά η συνεργασία τους δεν προχώρησε. Έχει αγωνιστεί επίσης σε Τριγλία Ραφήνας, Βύζαντα Μεγάρων, Νέα Ιωνία, και αναμένεται να αποτελέσει σημαντικό όπλο στα χέρια του κοουτς Παντελή Σταθόπουλου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)