Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.
Σπουδαία μεταγραφή ο Ρίζος για τη Πέρα Κλουμπ-Ανανέωση ο Σμυρνιωτάκης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/07/pera-kloup-logo.png)
Στην Πέρα Κλουμπ ο Στάθης Πανακούλιας και η διοίκηση εργάζονται καθημερινά προκειμένου το αποτέλεσμα που θα βγει φέτος να είναι εξαιρετικό. Στο πλαίσιο αυτό, η διοίκηση του συλλόγου προχώρησε σε μια σπουδαία μεταγραφή εντάσσοντας στο δυναμικό της ομάδας τον Σταύρο Ρίζο. Ο ικανότατος άσος (25 χρονών) αγωνίζεται στη μεσαία γραμμή και πέρυσι αγωνίστηκε σε 2422′ πετυχαίνοντας 6 γκολ με τη φανέλα του Άγιου Θωμά. Παράλληλα έχει αγωνιστεί και στο Χολαργό, με τη διοίκηση Παυλόπουλου να προχωρήσει στην ανανέωση της συνεργασίας με τον 25χρονο μέσο Γιάννη Σμυρνιωτάκη.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login